W naszym sklepie znajdą Państwo tylko takie produkty, które jako rodzice bez wahania wybralibyśmy dla swoich dzieci.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem odzieży dziecięcej amerykańskiej marki Nui Organics® w Polsce. Jest to mała rodzinna firma, która tworzy niepowtarzalne ubranka dla najmłodszych.

Nui Organics® o sobie:

NUI Organics logoW języku maori, którym posługuje się rdzenna ludność Nowej Zelandii, "nui" oznacza coś "dużego" lub "ważnego". Wierzymy, że czysty start to wielka rzecz dla małego człowieka. Mając to na uwadze, produkujemy ubranka dziecięce jedynie z najczystszej wełny merino i bawełny organicznej, bez użycia agresywnych odczynników chemicznych, szkodliwych dla dzieci oraz środowiska.

Kochamy wełnę. Kochamy jej strukturę, kolory, wygląd oraz uczucie po jej założeniu. Kochamy ją za to, że stanowi tak niezwykłe połączenie piękna, funkcjonalności i wytrzymałości. Każdego roku staramy się stworzyć kolekcję, która w wyjątkowy sposób pokaże urok oraz inteligentne właściwości wełny merino.

Bawełnę organiczną i jej mieszanki wybieramy równie starannie. Zwracamy uwagę na ich czystość, miękkość oraz wygląd. Z naszego doświadczenia wynika, że rodzice doceniają zarówno styl i jakość, jak również wytrzymałość, funkcjonalność oraz przyjazność dla środowiska naturalnego.

Kochamy to, co robimy. To wspaniałe uczucie, kiedy wiesz, że robisz coś dobrego, że wytwarzasz dobrej jakości ubranka dla dzieci, a jednocześnie robisz to z poszanowaniem swoich pracowników oraz środowiska, w którym żyjesz. Nasza praca sprawia nam ogromną radość. Pracujemy ciężko, podróżujemy po świecie, spotykamy fantastycznych ludzi i bez przerwy czerpiemy inspiracje, by nasze produkty były coraz lepsze.

Mamy nadzieję, że Wasze dzieci będą się dobrze bawić w ubrankach Nui!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl