Czas i koszty dostawy

Czas skompletowania i wysyłki przez nas Twojego zamówienia to przeważnie 24h w dniach i godzinach pracy sklepu (godziny te zawsze można sprawdzić na naszej stronie w zakładce kontakt)jeżeli przy produkcie nie pisze inaczej (niektóre produkty mają wydłużony czas kompletowania 3 lub 5 dni roboczych).

Zakupione produkty są dostarczane za pośrednictwem:

 • Kuriera
  • InPost Kurier
  • Poczta Polska Kurier
  • DPD
   który ma 1-2 dni robocze na dostarczenie paczki. Kurier  zazwyczaj jest już następnego dnia, ale zastrzega sobie maksymalny czas doręczenia 48h.
 • PickPack tylko w obrębie Warszawy (dostawa tego samego dnia) paczki realizowane w godzinach pracy sklepu
 • Paczkomatu InPost, w ciągu 2-7 dni roboczych w zależności od godziny złożenia zamówienia, wybierając tego dostawcę nie gwarantujemy terminu doręczenia.
 • Odbiór osobisty, Anielewicza 37, 01-057 Warszawa w godzinach pracy sklepu (można je sprawdzić w zakładce kontakt).

Paczki, które wysyłamy za pośrednictwem InPost paczkomat nadawane są przez nas maksymalnie następnego dnia roboczego wieczorem (w przypadku dostępności produktu 24h) w punkcie nadania paczek. Paczki nadawane są raz dziennie, późnym popołudniem.

W większości przypadków przy zamówieniu produktu z wysyłką kurierem DPD, jeżeli produkt został zakupiony i opłacony w dzień roboczy do godziny 12:00 to następnego dnia roboczego jest już u nowego właściciela. Jednakże firmy kurierskie zastrzegają sobie czas doręczenia paczki 48h.

Jest również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym w dniach i godzinach podanych w zakładce Kontakt 

Dane do kontaktu:

sklep@merinodzieciaki.pl
(48) 506 805 579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl