Rozmiary ubrań NUI

Przewodnik po rozmiarach ubranek i akcesoriów Nui Organics

Rozmiary ubrań wielu firm różnią się od siebie. Dlatego, by rozwiać Twoje wątpliwości, publikujemy informacje o rozmiarach produktów z wełny merino firmy NUI Organics. Są to wymiary orientacyjne, w razie wątpliwości co do wyboru rozmiaru ubranka prosimy o kontakt mailowy z naszymi doradcami (sklep@merinodzieciaki)

Ubrania merino NUI Organics - rozmiary

Przedstawiamy orientacyjne rozmiary ubrań z wełny merino firmy NUI Organics. Należy pamiętać, że ubrania merino ściśle przylegają do ciała dziecka, często po zakupie może więc się wydawać, że wybrany rozmiar ubranka z wełny merynosów jest za mały. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt.

Rozmiary ubrań merino NUI Organics

Akcesoria NUI Organics - rozmiary

Nieco inaczej wygląda rozmiarówka akcesoriów produkowanych przez NUI Organics. Orientacyjne rozmiary akcesoriów NUI Organics dostępnych w naszym sklepie znajdują się poniżej. Ta tabela rozmiarów dotyczy m. in. skarpet dziecięcych merino firmy NUI, wełnianych bucików czy czapek z wełny merynosów.

Rozmiary - akcesoria merino NUI Organics

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące rozmiaru ubranek NUI Organics, skontaktuj się z nami, najlepiej mailowo (sklep@merinodzieciaki). Nasi doradcy z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl